ARSLAN EMLAK ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Arslan Emlak İstanbul’da 1983 yılından itibaren Gayrimenkul sektörü içerisinde ve sektörün lokomotifi olan inşaat sektöründe özel inşaatlar yapmış, 1996 yılı itibariyle de faaliyetlerini emlak sektöründe sürdürmeye devam etmiştir.

Çok çalışan, hizmeti doğru sonuçlandıran, kalite ilkesinden ödün vermeyen çalıştığı kurum - kuruluş - kişiler ile birlikteliği çok uzun yıllar süren bir işletme halinde faaliyetlerine devam etti.

İstanbulun her semtinde, Türkeye'nin 40 üzeri ilinde gerçekleştirdiği portföy sayesinde hemen hemen herkese hizmet verdi.

1983 YILINDA KURULAN ARSLAN EMLAK ;

 • Emlak Danışmanlığı
 • Gayrimenkul Danışmanlığı
 • Özel mülk Danışmanlığı
 • Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı
 • Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

gibi bir çok konuda kaliteli hizmet vermektedir.

Deneyimli kadrosuyla, ticari - bireysel emlak ve gayrimenkul sektöründe, alanında uzmanlaşmış emlak ve gayrimenkul yatırım danışmanlık şirketidir.

Kullanıcılara, mal sahiplerine, gayrimenkul yatırımcılarına ve geliştiricilere, aracılık ve danışmanlık hizmetleri verir.

NEDEN ARSLAN EMLAK ?

 • Arslan Emlak'da herkes işini keyifle yapar.
 • Butik hizmet anlayışıyla fark yaratır.
 • Bütün uzmanlığı sadece emlak ve gayrimenkul pazarı üzerindedir.
 • Rapor ve araştırmalarıyla sektör takipçilerini düzenli bilgilendirir.
 • Ofis pazarında eğitimli kadrosuyla hizmet verir.
 • Etik değerleri her zaman ticari kaygıların üstünde tutar.


Titizlik ve uzmanlığın yanı sıra, bilgi birikimini müşterileri ile paylaşarak, gelecekte birlikte var olmak misyonuyla yoluna devam etmektedir.

FELSEFEMİZ;
Etraflıca çalış, doğru bir şekilde araştır, dikkatlice düşün, düşündüklerini gözden geçir, ciddi ve samimi bir şekilde uygula.
 

Maltepe'deki kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum!...

Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç kentsel dönüşümden sosyal projelere kadar geniş bir hizmet skalası geliştirdiklerini söyledi. Kılıç: "Gülsuyu, Gülensu, Başıbüyük ve Esenkent’te kentsel dönüşüme ada bazında bir yerinden başlamak istiyorum." dedi. 23 Şubat 2016, Salı / 13:24 Kentsel Dönüşüm Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç Kentsel dönüşümden sosyal projelere kadar geniş bir hizmet skala...

Gülsuyu-Gülensu planları meclis gündeminde!...

Maltepe’de yaşayan Tokatlılarla bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “İlçe meydanını rahatlatmak için sunulan projemiz Büyükşehir’in gündeminde. Ayrıca Gülsuyu-Gülensu planları da öncelikli gündeme alındı. 25 Şubat 2016, Perşembe / 14:51 İmar Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, dernekler buluşması kapsamında Tokat Turhal Kat Kasabası Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve va...

Ali Kılıç'tan Gülsuyu-Gülensu planları açıklaması!...

Giresunlularla bir araya gelen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Gülsuyu-Gülensu planlarının geri gönderildiğinde” yönelik haberlerin doğru olmadığını belirterek, İstanbul Büyükşehir Meclisi’nin planı reddetmediğini açıkladı 28 Mart 2016, Pazartesi / 11:48 İmar Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, dernekler buluşması kapsamında Gülsuyu’nda bulunan Giresunlular Görele Arduç Dayanışma Dern...

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ

En güncel gelişmelerimizden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın ve kayıt olun...
KAYDET
COPYRIGHT © 2014 ARSLAN EMLAK. ALL RIGHTS RESERVED.
GİZLİLİK POLİTİKASI